• Data wydarzenia / Date of event:
    5 kwietnia / april 2014 r.
  • Miejsce / Venue
    Publiczne Gimnazjum nr 1 w Tarnowskich Górach 
    ul. Sobieskiego 5, 42-600 Tarnowskie Góry
  • Delegat WCA / WCA delegate:
  • Organizatorzy / Organisers:
    @ Radosław Ciuk, @ Agnieszka Masłowska         
  • Sponsor główny / main sponsor:
  • Konkurencje / Events:
    3x3x3
    2x2x2
    4x4x4
    5x5x5
    3x3x3 jedną ręką / one-handed
    3x3x3 bez patrzenia / blindfolded
    Pyraminx
    Megaminx
  • Wpisowe / entry fee:
    20 PLN (dla zawodników Ligi zniżka 5 zł) - płatne przelewem na konto: / payment by transfer:

    Krzysztof Kuncki
    20 1140 2004 0000 3202 7480 8083
    Tytuł: „Tarnowskie Góry Imię i Nazwisko” / Title: ”Tarnowskie Góry Full Name”

    Uiszczenie opłaty rejestracyjnej jest finalnym krokiem potwierdzającym rejestrację. / The payment is a confirmation of registration.
  • Limit zawodników / competitors limit:
    120 zawodników / competitors

Zarejestrowani zawodnicy / Registered competitors

» Zarejestruj się / Register » Harmonogram zawodów / Schedule

L.p. Imię i nazwisko / Full name Miejscowość / City Państwo / Country 3 2 4 5 oh bf p m sk
1. Dorian Bajorek Czerwionka-Leszczyny Poland
2. Remigiusz Bekierz Ruda Śląśka Poland
3. Kacper Bendig Sosnowiec Poland
4. Dawid Błachowicz Częstochowa Poland
5. Marcel Całka Dąbrowa Górnicza Poland
6. Dominik Caus Tworóg Poland
7. Michał Cekus Opole Poland
8. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
9. Błażej Cichy Rybnik Poland
10. Michał Ciesielski Bytom Poland
11. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
12. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
13. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
14. Marcin Cyparski Opole Poland
15. Dominik Czechowski Kielce Poland
16. Michał Dębski Mirzec Poland
17. Julia Drewniok Tarnowskie Góry Poland
18. Michał Dusiński Częstochowa Poland
19. Karol Dydak Niegowoniczki Poland
20. Jakub Dysarz Kędzierzyn-Koźle Poland
21. Dominik Dzierżek Kraków Poland
22. Gabriela Frasik Kraków Poland
23. Kamil Fus Stara Wieś Poland
24. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
25. Dawid Gabriel Wrocław Poland
26. Wojciech Gaik Będzin Poland
27. Kamil Gładysz Strzelce Opolskie Poland
28. Wojciech Gonet Szałsza Poland
29. Adam Gottscholl Rybnik Poland
30. Jakub Hanuszkiewicz Łódź Poland
31. Kamil Henkelman Tarnowskie Góry Poland
32. Jakub Hołoga Kędzierzyn-Koźle Poland
33. Filip Houzar třebíč Czech Republic
34. Kacper Jach Będzin Poland
35. Filip Jagiełłowicz Katowice Poland
36. Bartosz Janecki Tarnowskie Góry Poland
37. Piotr Janecki Tarnowskie Góry Poland
38. Anna Jasiewicz Bytom Poland
39. Bartosz Jasiewicz Bytom Poland
40. Franciszek Jaskulski Jastrzębie-Zdrój Poland
41. Jakub Jaskulski Jastrzębie-Zdrój Poland
42. Wojciech Kalisz Kraków Poland
43. Dominik Kauczor Chorzów Poland
44. Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
45. Wojciech Knott wyoyo7@gmail.com Poland
46. Michał Koczy Knurów Poland
47. Paweł Kowol Gliwice Poland
48. Piotr Kowolik Kamieniec Poland
49. Jakub Krawczyk Tarnowskie Góry Poland
50. Artur Kristof Rybnik Poland
51. Adam Krupa Bytom Poland
52. Franciszek Krzekotowski Budy Poland
53. PIotrek Kułaga Kielce Poland
54. Bruno Kurdybowicz Kraków Poland
55. Kamil Kuzio Knurów Poland
56. Jan Laszczyk Kielce Poland
57. Bartek Leśniewski Kielce Poland
58. Paweł Lipiński Sosnowiec Poland
59. Adam Lisik Kraków Poland
60. Olaf Łukomski Tarnowskie Góry Poland
61. Michał Mac Kielce Poland
62. Maksymilian Majcher Kraków Poland
63. Szymon Malinowski Katowice Poland
64. Marzena Marcol Gołkowice Poland
65. Mieszko Masłowski Tarnowskie Góry Poland
66. Dawid Matuszczyk Kamień Poland
67. Szymon Mazur Pyskowice Poland
68. Szymon Meyer Dziewkowice Poland
69. Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
70. Bartosz Młynarczyk Strzelce opolskie Poland
71. Filip Młynarczyk Strzelce Opolskie Poland
72. Łukasz Młynarczyk Strzelce Opolskie Poland
73. Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
74. Szymon Moroń Bielsko-biała Poland
75. Wojciech Moska Świętochłowice Poland
76. Marcin Mroskowiak Katowice Poland
77. Damian Mucha Bochnia Poland
78. Adrian Napieracz Knurów Poland
79. Grzegorz Nazencew Gliwice Poland
80. Kuba Nowakowski Łazy Poland
81. Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
82. Andrzej Perczak Częstochowa Poland
83. Wojciech Pilarski Nowa Wieś Tworowska Poland
84. lukas pohořelický třebíč Czech Republic
85. Piotr Pojda Głubczyce Poland
86. Jan Rak Sosnowiec Poland
87. Adrian Reinert Zabrze Poland
88. Sonia Reinert Zabrze Poland
89. Piotr Rekus Gliwice Poland
90. Cezary Rokita Mirzec Poland
91. Michał Rosiński Wrocław Poland
92. Bartosz Sączek Gliwice Poland
93. Przemysław Sioła Olkusz Poland
94. Krzysztof Sobczak knurów Poland
95. Bartłomiej Sordyl Wadowice Poland
96. Kacper Stacha Sarnów Poland
97. Karol Stacha Sarnów Poland
98. Kamil Stanisz Kędzierzyn-Koźle Poland
99. Patrycja Staśko Hutki Kanki Poland
100. Beniamin Strączek Godów Poland
101. Bruno Stys Sosnowiec Poland
102. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
103. Konrad Szczurek Zawada Poland
104. Patryk Szewczyk Katowice Poland
105. Paulina Szpilowska Pyskowice Poland
106. Konrad Szpilowski Pyskowice Poland
107. Michał Śliwiński Przezchlebie Poland
108. Mateusz Śliż Gliwice - Żernica Poland
109. Tomasz Tokarski Bytom Poland
110. Martyna Truszczyńska Częstochowa Poland
111. Patrycja Trząska Sosnowiec Poland
112. Piotr Trząski Sosnowiec Poland
113. Mateusz Waliduda Opole Poland
114. Konrad Warmusz Knurów Poland
115. Adam Wita Czernica Poland
116. Paweł Włoszek Katowice Poland
117. Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
118. Mateusz Wojtulewicz Kraków Poland
119. Szymon Wojtulewicz Kraków Poland
120. Jarosław Wójcik Zabrze Poland
121. Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
122. Karol Zakrzewski Dobrzeń Wielki Poland
123. Marcin Zalewski Warszawa Poland
124. Damian Zapalski Stronie Poland
125. Piotr Zemła Rudnik Wielki Poland
126. Bartłomiej Zieliński Raszowa Poland
127. Maciej Zieliński Częstochowa Poland
128. Piotr Ziemba Oświęcim Poland
129. Paweł Zygmunt Biłgoraj Poland
130. Piotr Zygmunt Biłgoraj Poland
131. Tomasz Żołnowski Płock Poland
Suma: 126 118 91 50 76 29 101 38 72